Özdağ'dan 'sandığa hazır olun' mesajı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Manisa'da önemli açıklamalarda bulundu. Akhisar'da oturan Şehit Uzman Jandarma Çavuş Serdar Denizer'in evinde gündeme dair önemli açıklamalarda da bulunan Özdağ, kimsenin erken seçim hayali kurmaması gerektiğini söyledi. Özdağ, 2016 yılı sonunda referandum yapılabileceğini işaret etti.
Eklenme Tarihi: 19.02.2016 14:32:46 - Güncellenme Tarihi: 22.02.2020 14:56:49

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Manisa programı dahilinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretleri esnasında Akhisar'da oturan Şehit Uzman Jandarma Çavuş Serdar Denizer'in evinde gündeme dair önemli açıklamalarda da bulunan Özdağ, yıl sonuna doğru Türkiye'yi yeni bir sandığın beklediğini kaydetti, "Kimse erken seçim için senaryolar üretmeye kalkmasın ama 2016 yılı sonunda referandum sandığı her an kapımızı çalabilir.

 Referandumdan da Türkiye'de yeni bir dönem, yeni bir merhale başlamış olur, yeni bir milat yeni bir kilometre taşı başlamış olur" dedi. Türkiye'nin yeni bir Anayasa'ya ihtiyacının bulunduğunu belirten ve partililerine yeni bir sandık için hazırlıklı olun mesajı veren Özdağ, "Bu Anayasa istiklal Anayasası olacak.

Bu Anayasa'yı 26. dönem milletvekilleri olarak, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yapmamız gerekiyor. Yeni bir anayasa komisyonu kuruldu. Her partiden üç üye var ve bu üyeler çalışmaya başladılar.

Hem CHP'nin hem MHP'nin, gerek 12 Eylül 2010 referandumundan gerekse de 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinden ders alarak yeni Anayasa'nın yapımında ciddi şekilde katkıda bulunacaklarını tahmin ediyorum" şeklinde konuştu. 


 

http://www.enpolitik.com/haber/17708/ozdagdan-sandiga-hazir-olun-mesaji.html

Sizin Yorumunuz:

*
*