Sur'dan yürek yakan haber! 3 şehit

Operasyonların devam ettiği Diyarbakır'ın Sur ilçesinden bugün yürekleri yakan bir haber geldi. Operasyonların devam ettiği Diyarbakır'ın Sur ilçesinde 2 asker ve bir polisin şehit olduğunu açıkladı.
Eklenme Tarihi: 19.02.2016 10:17:30 - Güncellenme Tarihi: 28.03.2020 02:37:02

Diyarbakır'ın Sur ilçesinden bugün sabah gelen haber herkesin yüreğini yaktı. Genelkurmay başkanlığı, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde 2 asker ve bir polisin şehit olduğunu açıkladı.


Genelkurmay'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''19 Şubat 2016 Cuma günü Diyarbakır ili Sur ilçesinde devam eden operasyonlar esnasında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu iki kahraman silah arkadaşımız ve bir kahraman polisimiz ağır şekilde yaralanmışlardır. Yaralılarımız derhal hastaneye sevk edilmiş, ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak saat 05.45'de şehit olmuşlardır.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Teşkilatımızın mensupları ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz.''

http://www.enpolitik.com/haber/17238/surdan-yurek-yakan-haber-3-sehit.html

Sizin Yorumunuz:

*
*