Rekor kırdı: İki günde 8 ilçe 14 program

24 Haziran seçimleri öncesi sıkılmadık el, gidilmedik mahalle bırakmamak üzere çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, 2 günde 8 ilçeye giderek 14 programa katıldı.
Eklenme Tarihi: 15.05.2018 18:22:31 - Güncellenme Tarihi: 15.05.2018 18:29:03

24 Haziran seçimleri öncesi sıkılmadık el, gidilmedik mahalle bırakmamak üzere çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ yoğun geçen programları dahilinde Manisa'da iki günde 8 ilçe 14 programa katılarak bir rekor kırdı.

Özdağ'ı ister sosyal medyadan ister yakından takip eden vatandaşlar, “Biz bugüne kadar çalışan Milletvekili gördük ama bu kadarına da bravo doğrusu” diyerek şaşkınlıklarını gizleyemediler.
AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ 24 Haziran erken seçimleri öncesinde seçim bölgesi Manisa'da haftasonu programı dahilinde toplam 17 ilçenin 8'ine giderek bir rekor kırdı.

'İlgi ve şaşkınlıkla karşılıyorlar'

12 Mayıs Cumartesi günü İstanbul'da Manisa Vakfı tarafından düzenlenen Ayşe Hafsa Valide Sultan'ın 484. vefat yıldönümü anma programına katılan Özdağ, 13 Mayıs Pazar ve 14 Mayıs Pazartesi günleri Manisa metropol ilçeleri Şehzadeler ve Yunusemre başta olmak üzere Kırkağaç, Soma, Akhisar, Kula, Sarıgöl ve Salihli'de hem vatandaşlarla bir araya geldi. Gittiği her bir ilçede bedensel engelli vatandaşlara akülü araç dağıtarak gönülleri fetheteden Özdağ'ın bu performansını ilgi ve şaşkınlıkla takip eden vatandaşlar, “Manisa'da hizmetin adı Selçuk Özdağ” diye sloganlarla sevgi gösterisinde bulundular.


Yurtdışındaki arkadaşlarının sponsorluğuyla en son 80 bedensel engelli vatandaşa 7 yılda da Bin 500 vatandaşa akülü araç dağıtan Özdağ,  dağıttığı son model akülü araçlardan 20 tanesini Manisa dışında Samsun, Kırşehir, Ankara, Çanakkale, İstanbul gibi başka illere de gönderdiğini söyledi. Özdağ konuyla ilgili olarak, “80 engelli vatandaşımıza son olarak dağıttığımız akülü araçlar dışında Milletvekili olduğum 2011 yılından bu yana da toplam Bin 500’ü aşkın akülü araç, binlerce beyaz baston, tablet bilgisayarlar dağıttık. Engelli vatandaşlarımızın her an ve daima yanlarındayım. Peki neden? Çünkü hep birlikte el ele gönül gönüle engelsiz bir dünya oluşturmamız gerekiyor” diye konuştu.

http://www.enpolitik.com/haber/162699/rekor-kirdi-iki-gunde-8-ilce-14-program.html

Sizin Yorumunuz:

*
*

Yorumlar

ertuğrul
16.05.2018 11:04
vekilim manisa ya siz yakışırsınız... durmak yok.. devam...