'Genel Başkan olamayan Cumhurbaşkanı mı olacak'

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olarak ismi son günlerde sık sık anılan İlhan Kesici, son dakika açıklaması ile CHP'nin adayının Muharrem İnce olduğunu söyledi.
Eklenme Tarihi: 03.05.2018 15:08:15 - Güncellenme Tarihi: 03.05.2018 15:15:30


İlhan Kesici, CHP adayıyla ilgili yaptığı son dakika açıklama ile günün olayı oldu. Kesici, "Muharrem İnce aday olacak. Sabah İnce'yi telefonla aradım, tebrik ettim. Onun da bilgisi vardı, tebriklerimi kabul etti." dedi.

İnce'nin açıklamasının ardından Muharrem İnce'ye adaylığının söz konusu olup olmadığı soruldu. İnce gazetecilerin sorularına 'zamanı gelince her şey çok güzel olur' şeklinde cevap verdi.

Uslu'dan tweet

Muharrem İnce ismi son dakika olarak haber sitelerine düşünce bomba yorum ANAR anket şirketinin sahibi İbrahim Uslu'dan geldi. Uslu şu twiti attı:

"Eğer haber doğru çıkarsa, "CHP'ye genel başkan yapmadığınızı, Türkiye'ye Cumhurbaşkanı mı yapacaksınız" sorusuna ne cevap vereceklerini gerçekten merak ediyorum.."

Muharrem İnce daha parti içi muhalefetin en güçlü kanadı olmakla birlikte defalarca CHP Genel Başkanlığına aday olmuş ancak seçilmemişti.

kaynak: yeniakit.com. tr

haber: enpolitik.com

http://www.enpolitik.com/haber/162401/genel-baskan-olamayan-cumhurbaskani-mi-olacak.html

Sizin Yorumunuz:

*
*