Özdağ ile Bahçeli'den samimi kare

Seçim ittifakına ilişkin kanun teklifi, AK Parti ve MHP'nin oyları ile kabul edildi. Geç saatlere kadar süren görüşmelerde objektiflere bu önemli ittifakı kalıcı kılan anlar yansıdı.
Eklenme Tarihi: 13.03.2018 18:05:54 - Güncellenme Tarihi: 13.03.2018 18:53:49

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) güçlü ülke Türkiye hedefinde ve teröre karşı kararlı mücadele yolunda kurdukları Cumhur ittifakı tüm karalama politikasına ve etik dışı söylemlere rağmen kararlılıkla devam ediyor.

AK Partili ve MHP’li kurmayların “ittifaktan dönüş yok” söylem ve duruşunu ise en iyi özetleyen karelerden birisi de TBMM’de ittifak görüşmelerinin devam ettiği sırada AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ’ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay’la görüntülendiği an oldu.

Çetin tartışmaların yaşandığı ittifak görüşmeleri sürerken AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ile yaptığı samimi sohbet objektiflere yansıdı.

Özdağ, bu önemli anı Twitter sayfasından paylaşarak kalıcı kılarken AK Parti ve MHP'nin, siyasi partilerin seçim ittifakına ilişkin düzenlemeyi de içeren 26 maddelik ortak kanun teklifi, Meclis Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.

Özdağ bu önemli anı twitter sayfasından, “MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli Beyefendi ile TBMM'de kısa bir sohbet ettik. Başaracağız” şeklinde paylaştı.

Nitekim Özdağ’ın bu paylaşımından sonra gece geç saatlere kadar süren seçim ittifakıyla ilgili düzenlemeyi de içeren 26 maddelik ortak kanun teklifi Meclis Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.

TBMM Genel Kurulunda süren görüşmelerin gece geç saatlere kadar uzamasından dolayı 13 Mart Salı günü saat 15.30'da yapılması planlanan Plan ve Bütçe Komisyonunun görüşmeleri 14 Mart Çarşamba günü saat 14.00'e ertelendi, 13 Mart Salı günü saat 11.15'te düzenlenmesi planlanan AK Parti Meclis Grup Toplantısı ise iptal edildi.

http://www.enpolitik.com/haber/160972/ozdag-ile-bahceliden-samimi-kare.html

Sizin Yorumunuz:

*
*