15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde pankartlı eylem!

İstanbul 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bir kişinin havaya ateş açtığı iddiasıyla trafik durdu. Olay yerinden ilk görüntüler sosyal medyadan paylaşıldı.
Eklenme Tarihi: 12.02.2018 19:21:35 - Güncellenme Tarihi: 12.02.2018 19:53:54

Ajanslar tarafından geçilen son dakika bilgilerine göre olay İstanbul trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde yani iş çıkışında meydana geldi. Alınan bilgilere göre köprü ortasında yolu keserek pankart açmaya çalışan bir kişi havaya ateş açtı. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Avrupa - Anadolu istikametinde meydana gelen olay ile ilgili ilk bilgiler sosyal medyadan paylaşıldı...

İlk gelen bilgilere göre aracıyla trafiği durduran şahıs "beni devlet bu duruma düşürdü!" içerikli bir döviz açtı. Güneydoğu gazisi olduğunu iddia eden şahıs, 2 şeridi aracıyla trafiğe kapattı. Medyaya yansıyan bilgilere göre, şahsın bir akrabası tarafından dolandırıldığı ve bütün parasının alındığı için böyle bir eylem yaptığı öğrenildi.

Havaya bilkaç el ateş açtığı iddia edilen eylemcinin ikna edilmeye çalışıldığı da gelen bilgiler arasında..

Saat 19:48: İHA: 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde eylem yapan şahıs polise teslim oldu. Şahsın ikna edilmesinin ardından köprü yeniden trafiğe açıldı.

Aracı ile iki şeridi kapatarak Köprünün Arkara yönlü trafiğe kapanmasına neden olan şahsın kimliği ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. 

Enpolitik.com

http://www.enpolitik.com/haber/159379/15-temmuz-sehitler-koprusunde-pankartli-eylem.html

Sizin Yorumunuz:

*
*