Kütahya'da yanmış otomobilde 2 ceset bulundu

Otomobilde cesetleri bulunan dayı ve yeğenini öldürdükten sonra araçta yaktıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 zanlı, adliyeye sevk edildi.
Eklenme Tarihi: 13.12.2017 15:29:47 - Güncellenme Tarihi: 13.12.2017 15:29:47

Kütahya'nın Aslanapa ilçesinde otomobilde cesetleri bulunan dayı ve yeğenini öldürdükten sonra araçta yaktıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişi, adliyeye gönderildi.

İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince olayla ilgili gözaltına alınan Nurettin (55) ve oğlu Mehmet Ali Y. (20) ile Bilal Ç.'nin (38) sorgusu tamamlandı.

Zanlılar, jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Bu arada, Kamil Çolak'ı alacak verecek meselesi yüzünden öldürdükleri belirtilen zanlıların, Çolak'ın 17 yaşındaki yeğeni Serkan Sarı'yı geride tanık bırakmamak için katlettikleri ileri sürüldü.

Cinayete kaza süsü vermek için cesetlerle birlikte aracı yaktıkları belirlenen zanlıların, çeşitli suçlardan sabıkalı oldukları tespit edildi.

Olay

Örenköy yakınlarında Seki mevkisindeki köy yolunda, bir otomobilin yandığını görenler güvenlik güçlerine ihbarda bulunmuş, ekipler olay yerine geldiklerinde, tamamen yanmış araçta 2 ceset bulmuştu. Yapılan incelemede otomobilde tanınmaz halde bulunan cesetlerin Kamil Çolak (37) ve yeğeni Serkan Sarı'ya (17) ait olduğu belirlenmişti.

Olay yeri inceleme ekiplerinin otomobilde bulduğu mermi deliğinden yola çıkarak, soruşturmayı derinleştiren İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, dayı ve yeğeninin öldürüldükten sonra otomobile benzin dökülerek yakıldığını belirlemişti. Ekipler, olay yerinin yakınındaki Aslıhanlar köyünde yaşayan Nurettin ve oğlu Mehmet Ali Y. ile Bilal Ç.'yi cinayet şüphelisi olarak gözaltına almıştı.

http://www.enpolitik.com/haber/156063/kutahyada-yanmis-otomobilde-2-ceset-bulundu.html

Sizin Yorumunuz:

*
*