Dünya şampiyonu kick boksçudan, Gümrükçüoğlu'na ziyaret

Dünya Kick Boks Şampiyonu Nagihan Kalyoncu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu ziyaret etti.
Eklenme Tarihi: 14.11.2017 19:13:22 - Güncellenme Tarihi: 14.11.2017 19:13:22

Dünya Kick Boks Şampiyonu Nagihan Kalyoncu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu ziyaret etti.

Gümrükçüoğlu, Macaristan'da 4-11 Kasım tarihlerinde düzenlenen Dünya Kick Boks Şampiyonası'nda 60 kiloda kadınlarda dünya şampiyonu olan Kalyoncu ile beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

Dünya şampiyonu kick boksçunun yanı sıra aynı turnuvada dereceye giren Trabzonlu sporcular ve antrenörleri de tebrik eden Gümrükçüoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Gümrükçüoğlu, sporcuların başarılarıyla gurur duyduklarını ifade ederek, spora ve sporcuya desteklerini her zaman sürdüreceklerini söyledi.

Desteklerinden dolayı Gümrükçüoğlu'na teşekkür eden Nagihan Kalyoncu ise bu tür şampiyonlukların önemli olduğunu vurguladı.

Gümrükçüoğlu, Nagihan Kalyoncu'nun yanı sıra kategorilerinde dünya ikinciliği elde eden Nizam Turan, Erdal Turan ve dünya üçüncüsü Remzi Mert Küçükcelep ile antrenörleri Mustafa Durmuşoğlu ve Orhan Kuşçu'ya altın hediye etti.

http://www.enpolitik.com/haber/153617/dunya-sampiyonu-kick-bokscudan-gumrukcuogluna-ziyaret.html

Sizin Yorumunuz:

*
*