Devlet Bahçeli bugün konuşacak

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, uzun bir aradan sonra bugün kameraların karşısında olacak. MHP lideri, gündemdeki gelişmeleri düzenleyeceği basın toplantısı ile değerlendirecek.
Eklenme Tarihi: 24.08.2017 10:57:58 - Güncellenme Tarihi: 21.12.2019 02:24:35

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'li muhaliflerin parti kurma çalışmaları, Suriye'de yaşanan gelişmeler ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun tutuklanacağı iddiası başlıklarını değerlendirmek üzere kameraların karşısına geçecek.

Basın toplantısının en önemli başlığı, muhaliflerin yeni parti hazırlığı olacak. Meral Akşenir'in ekibine katılan Koray Aydın, Bahçeli'yi "HMP tek 1 kişinin partisi oldu" sözleriyle eleştirmişti.

Bahçeli eleştirilere yanıtı, basın toplantısında verecek. Sınır ötesinde yaşanan gelişmeler de Bahçeli'nin gündeminde olacak.

Afrin ve Telafer'deki son durum ile ilgili düşüncelerini paylaşacak olan MHP liderinin, Kuzey Irak Bölgesel Kürt yönetiminin 25 Eylül'de yapacağı referanduma bir kez daha tepki göstermesi bekleniyor.

Bahçeli iç siyasete yönelik olarak da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın racon çıkışı ile, Kılıçdaroğlu'nun tutuklanacağı iddiasına yönelik mesajlar vereceği belirtildi.

 

 

http://www.enpolitik.com/haber/147040/devlet-bahceli-bugun-konusacak.html

Sizin Yorumunuz:

*
*