Devletin zirvesinden milli güreşçiye tebrik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Yıldırım, Dünya Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Metehan Başar’ı tebrik etti. AK Parti Manisa Milletvekili Doç.Dr. Selçuk Özdağ da şampiyon için bir kutlama mesajı yayınladı.
Eklenme Tarihi: 22.08.2017 09:07:15 - Güncellenme Tarihi: 22.08.2017 09:07:15

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Metehan Başar’ı tebrik etti.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazanan sporcumuz Metehan Başar’a tebrik telgrafı göndermiştir” denildi.

Başbakan Yıldırım'dan Metehan Başar'a tebrik

Başbakan Binali Yıldırım, Dünya Güreş Şampiyonası'nda grekoromen stil 85 kiloda altın madalya kazanan milli güreşçi Metehan Başar'a kutlama telgrafı gönderdi.

Başbakanlık Basın Merkezinden yapılan açıklamada, Başbakan Yıldırım'ın, Fransa'da devam eden Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Başar'ı gönderdiği telgrafla kutladığı bildirildi.

Özdağ'dan başarılı sporcuya tebrik mesajı

AK Parti Manisa Milletvekili Doç.Dr. Selçuk Özdağ da şampiyon için bir kutlama mesajı yayınladı.  Özdağ mesajında; "Dünya Güreş Şampiyonası grekoromen stil 85 kiloda Dünya Şampiyonu olan Metehan Başar'ı ve antrenörlerini yürekten kutluyorum." dedi.

http://www.enpolitik.com/haber/146911/devletin-zirvesinden-milli-guresciye-tebrik.html

Sizin Yorumunuz:

*
*