Selçuk Özdağ, “AK Parti bizzat milletin kendisi olmuştur”

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) kuruluşunun 16. Yıldönümü nedeniyle açıklamada bulunan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, “AK Parti milletin taleplerini yerine getirmek isteyen, vicdanına danışarak bu toprağın çocuğu olmaya çalışan yerli bir partidir. " dedi.
Eklenme Tarihi: 13.08.2017 14:15:18 - Güncellenme Tarihi: 13.08.2017 14:15:18

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 16. kuruluş yıldönümü nedeniyle açıklamada bulunan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, ““Partimiz kuruluşundan bugüne Cumhuriyet tarihinde eşine az rastlanır şekilde başarısını her seçimde yükselterek milletle kucaklaşmıştır. Millete rağmen siyaset yapmamış bizzat milletin kendisi olmuştur İnanıyorum ki AK Parti; bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada milletinin gönlünde yer bulmaya devam edecek ve bu necip millete hizmete kesintisiz devam edecektir” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) kuruluşunun 16. Yıldönümü nedeniyle açıklamada bulunan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, “AK Parti milletin taleplerini yerine getirmek isteyen, vicdanına danışarak bu toprağın çocuğu olmaya çalışan yerli bir partidir. Siyaset dengelerini iyi gözeten, siyasette realite ve idealizmi bir arada yürütmeyi başaran AK Parti, Türkiye’nin bir ihtiyacıydı. AK Parti bir siyasi parti olarak parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler manzumesi katmıştır” dedi.

AK PARTİ HAYALLERİ GERÇEĞE ÇEVİRMİŞTİR

AK Parti’nin kişi hak ve hürriyetleri noktasında Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcını oluşturduğunu ve hayal bile edilemeyen reformlara imza attığını belirten Özdağ sözlerine şöyle devam etti, “Partiler araçtır asıl amaç millete hizmettir. AK Parti kurulduğu günden bu yana halka yapılan hizmeti Hakk’a yapılmış bir hizmet olarak görmüş ve bunu en iyi şekilde yerine getirmiştir. Partimiz kurulduğu günden bu güne kendisini millete adamış Ak Kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır. İnanıyorum ki AK Parti; bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada milletinin gönlünde yer bulmaya devam edecek ve bu necip millete hizmete kesintisiz devam edecektir. Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde ak kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin 16. kuruluş yıl dönümünün ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

http://www.enpolitik.com/haber/146381/selcuk-ozdag-ak-parti-bizzat-milletin-kendisi-olmustur.html

Sizin Yorumunuz:

*
*