OBASYA’da Medya – Türk Şenliği düzenlenecek

Manisa'da "Tek Millet İki Devlet Kardeşlik Projesi" kapsamında OBASYA Medya – Türk Şenliği gerçekleşecek.

OBASYA’da Medya – Türk Şenliği düzenlenecek
Advert

 

Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği'nin düzenlediği "Tek Millet İki Devlet Kardeşlik Projesi" kapsamında Azerbaycanlı ve Türk Şehit ve Gazi çocukları ile basın mensuplarını Manisa merkez ve ilçelerinde gerçekleşecek olan programlar bekliyor. Bu programlar arasında en dikkat çekenlerden biri de 16 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek olan OBASYA Medya – Türk Şenliği yer alyor.

 

 

OBASYA'da gerçekleşecek olan Medya - Türk Şenliği için hazırlıkların devam ettiğini ve son aşamaya geldiğini kaydeden Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı Hakan Özen aynı zamanda Manisa'da bir ilki yapacak olmanın mutluluğunu da yaşadıklarını belirtti.

 

 

İster proje kapsamında ister Medya - Türk Şenliği hazırlık sürecindeki desteklerinden dolayı Manisa İl Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak’a ve OBASYA Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Pala'ya teşekkür eden Özen, "Şenlik boyunca Manisalılarla, Azerbaycan'dan gelen konuklara OBASYA'nın Türkmen Obasında unutamayacakları bir gün yaşatmak için her şeyi düşündük. Mehteran konserinden, Türk Halk Müziği konserine, müzik dinletisine varıncaya kadar adına yakışır bir Medya - Türk Şenliği yaşanacak. Ayrıca Medya Çalıştayı ve onun öncesinde açılacak olan Manisa Medyası-Demokrasi ve Basın Şehitleri sergisinin büyük ilgi göreceğine inanıyoruz" dedi.

 

 

 

 

 

manisa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500