FETÖ'cüler cezaevinde gece bakın ne yapıyormuş?

FETÖ'cüler cezaevinde her gece sabah saat 04.00-06.00 arasında 'bedda seansı' yaptığı ve bu seanslarda özellikler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef aldığı ortaya çıktı.

FETÖ'cüler cezaevinde gece bakın ne yapıyormuş?
Advert

 

Bylock kullandığı gerekçesiyle 66 gün tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen Vatan Partisi Ankara Gençlik kolları Başkan Yardımcısı Anıl Eren Yıldız, aynı koğuşta kaldığı FETÖ'cülerin geceleri beddua seansları yaptığını söyledi.

Vatan Partisi Ankara Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Anıl Eren Yıldız, cezaevinden FETÖ'cülerle geçirdiği 66 günü Aydınlık'tan İsmet Özçelik anlattı.

Tutuklu kaldığı süre boyunca FETÖ'cülerin kendisini ajan sandığını söyleyen Yıldız, FETÖ'cülerin kendilerini "Allah bizi buraya bilerek gönderdi. Dışarıdaki günahlardan arınıyoruz. Tuttuğumuz her oruç, kıldığımız her namaz dışarıdakinin bin katı değerindedir. Kutlu gün yakında. Siz ibadetten noksan kalmayın. Sebepler dairesinde camianın mükafatı büyük" diyerek motive ettiklerini belirtti. 

Yıldız ayrıca tutukluların her gece sabah saat 04.00-06.00 arasında 'bedda seansı' yaptığını ve bu seanslarda özellikler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef aldıklarını söyledi. 

 

 

fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500