Reis filminin yapımcısı FETÖ'den gözaltına alındı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını konu alan 'Reis' filminin yapımcısı, 15 Temmuz gecesini anlatan 'Uyanış' filminin ise yönetmeni olan Ali Avcı, FETÖ üyeliğinden gözaltına alındı. Ali Avcı'nın Bağcılar'daki evinde yapılan aramada ByLock kullanıcısı firari Fethullah Karabiber de yakalandı.

Reis filminin yapımcısı  FETÖ'den gözaltına alındı
Advert

 

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturmada hakkında gözaltı kararı çıkarılan Ali Avcı, Bağcılar'daki evinde gözaltına alındı.

 

KAÇAN BİR KİŞİ KOVALAMACA SONUCU YAKALANDI
Polis tarafından evde yapılan arama sırasında kaçan bir kişi ise kovalamaca sonucu yakalandı.

 

Avcı'nın evinde yakalanan Fetullah Karabiber

 

EVİNDEN BYLOCK'ÇU ÇIKTI
Yakalanan kişinin kendini Hasan Aslan olarak tanıttığı ancak yapılan kimlik kontrolünde bu kişinin FETÖ'nün Yıldız Teknik Üniversitesi soruşturmasında firari olan ve hakkında yakalama kararı bulunan Fetullah Karabiber olduğu tespit edildi. Karabiber'in 'Bylock' kullanıcısı olduğu belirtildi. Gözaltına alınan 2 kişi emniyet müdürlüğüne götürüldü.


YENİ FİLMİNİN FRAGMANINA BÜYÜK TEPKİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluğundan belediye başkanlığına uzanan hayat hikayesinin anlatıldığı ancak gişede hayal kırıklığına uğrayan "Reis" filminin yapımcısı Ali Avcı'nın yeni projesi "Uyanış"ın fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Özellikle sosyal medyada tepkilere neden olan fragmanda skandal sahnelere yer verildi.

 

 

 

Ali Avcı reis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500