Erdoğan’dan şehitlerin mezarı başında Kur’an tilaveti

15 Temmuz Şehitler Mezarlığı'nı ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, burada Kur'an-ı Kerim okudu. Görüntüler ise sosyal medyadan paylaşıldı.
11.7.2017 16:49:38

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz Şehitliği’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da mezar başında Kur’an-ı Kerim okuduğu öğrenildi.

Ziyaretler kapsamında Edirnekapı'da bulunan 15 Temmuz Şehitliği'ne gelen Erdoğan, burada mezar başında Kur'an-ı Kerim okudu. Erdoğan'ın bu görüntüleri sosyal medyadan vatandaşlar tarafından paylaşıldı.

15 Temmuz Şehitleri Anma programı kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım Edirnekapı’da bulunan 15 Temmuz Şehitliği’ne ziyaret etti. Ziyarette Erdoğan ve Yıldırım’a, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve çok sayıda vatandaş karşıladı.

http://www.enpolitik.com/haber/144075/erdogandan-sehitlerin-mezari-basinda-kuran-tilaveti.html

Sizin Yorumunuz

*
*