PKK işçilere saldırdı: 2 ölü, 4 yaralı!

Uludere'de yol yapım çalışması yapan işçilere teröristler saldırdı: 2 ölü, 4 yaralı.

PKK işçilere saldırdı: 2 ölü, 4 yaralı!
Advert

 

Uludere Ortasu Beyaztepe üst bölgesine yol yapım çalışması yapan işçilere terör saldırısında 2 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.

 

HAİNLER ÖLÜ ELE GEÇİRİLDİ

Şırnak Valiliği, Karayolları şantiyesini basarak 1 çalışanını şehit eden PKK'lı 3 teröristin silahları ile birlikte ölü ele geçirildiğini açıkladı.

Şırnak Valiliği, PKK terör örgütü mensuplarının Şırnak-Van karayolu şantiyesini basarak, bir şantiye çalışını şehit ettiği, 1 çalışanını yaraladığı saldırı ile ilgili yaçılı bir açıklama yaptı. Açıklamada, şöyle denildi:

"Yeni Van yolu şantiyesine bölücü terör örgütü mensupları tarafından düzenlenen ve bir şantiye çalışanımızın şehit olduğu saldırı sonrası bölgedeki bölücü terör örgütü mensuplarını etkisiz hale getirmek amacıyla başlatılan operasyonda, 3 bölücü terör örgütü mensubu silahları ile birlikte ölü olarak ele geçirilmiştir. Yapılan aramada; 2 AK-47 Kalaşnikof piyade tüfeği, 8 AK-47 Kalaşnikof şarjörü, 1  RPG-7 roketatar, 1 roket, 4 el bombası, 1 el telsizi, 1 aksiyon kamerası, 3 şemsiye ele geçirilmiştir. Bölgede operasyonlar kararlılıkla sürdürülmektedir."
 

 

 

uludere
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500