Ameliyatın ardından otele yerleşti!

Hafta başında Kocaeli'de anjiyo ameliyatı olan Devlet Bahçeli taburcu olduktan sonra aldığı karar ile herkesi şaşırttı. Salı günü taburcu olan Devlet Bahçeli, istirahat etmek için evini değil oteli tercih etti. Bahçeli'nin gelen ziyaretçiler ve bakım süreci nedeni ile oteli tercih ettiği öğrenildi.
Eklenme Tarihi: 22.01.2016 10:08:22 - Güncellenme Tarihi: 02.04.2020 02:14:16

Hafta başında kalp ameliyatı geçiren Devlet Bahçeli taburcu olur olmaz Bilkent otele yerleşti. Kocaeli'de kalp ameliyatı geçiren Devlet Bahçeli'nin ziyaretçiler ve bakım süreci nedeni ile otele yerleştiği öğrenildi. 

Gelen ziyaretçiler, bakım süreci ve kendisine eşlik edecek görevliler açısından en uygun mekanın otel olduğu bildirilirken, Bahçeli?nin bir an önce parti çalışmalarına dönmek için parti yöneticileri ve doktorlarıyla ters düştüğü öğrenildi.

Bahçeli?nin pazartesi günü işbaşı yapmak istediği, ancak parti yönetimi ile doktorlarının önümüzdeki hafta boyunca istirahat etmesi için ikna etmeye çalıştığı belirtildi.
 
Ameliyat sonrası hastanede olduğu gibi otelde de ziyaret yasağı sıkı olarak uygulanıyor. 1. derece akrabalar ve önemli parti yöneticileri grip gibi herhangi bir hastalığa karşı önlem alınarak görüştürülüyor. Otelde Bahçeli?ye ağabeyi, kardeşlerinin yanı sıra Özel Kalem Müdürü Murat Çelik ve ekibi ile ülkü ocaklarına mensup gençler eşlik ediyor.

http://www.enpolitik.com/haber/122/ameliyatin-ardindan-otele-yerlesti.html

Sizin Yorumunuz:

*
*